Zwiększ efektywność liderów

w oparciu o twarde dane

Pomóż swoim kluczowym pracownikom skuteczniej zarządzać stresem, zwiększyć efektywność, koncentrację i energię życiową.

Czy wiesz, że: 


60% menedżerów w Polsce przychodzi do pracy już zmęczonych, a tradycyjne szkolenia i coaching często są zbyt mało precyzyjne, by ten problem skutecznie rozwiązać?

Przyszłość

zarządzania stresem

to obiektywna 

diagnostyka

Według raportu firmy Deloitte UK zwrot z coachingu połączonego z twardą diagnostyką może nawet 6-krotnie przekroczyć poniesione nakłady i zwiększyć skuteczność działań i kampanii wellbeingowych prowadzonych przez pracodawców. Takie marki, jak BMW, KPMG i Lendlease już teraz je wykorzystują, żeby:Zapobiegać wypaleniu
zawodowemu
Zwiększać odporność i efektywność pracowników
Optymalizować indywidualną i zespołową efektywność


3-dobowe badanie stresu i regeneracji nuChapter

Jedno badanie, wiele korzyści

Zarządzaj stresem

Zestresowani pracownicy są mniej skuteczni i popełniają więcej błędów. Pomagamy zidentyfikować czynniki, które zużywając energię w życiu osobistym i pracy, powodują stres i przyczyniają się do wypalenia. 85% pracowników, którzy poddali się badaniu i zrozumieli jak zarządzać stresem czuło się bardziej efektywnymi.

Popraw regenerację

Pomagamy pracownikom zrozumieć, jak lepiej się regenerować. W rezultacie pracownicy wracają do pracy skupieni i pełni energii. Zmniejsza się również liczba zwolnień lekarskich.

Ćwicz mądrzej

Pomóż pracownikom znaleźć optymalny dla każdego z nich poziom ćwiczeń. Nasze badanie motywuje pracowników do rozpoczęcia i kontynuowania ćwiczeń, w rezultacie czego stają się bardziej odporni na stres i produktywni.


Jak to działa?

Rozwiązanie nuChapter

krok po kroku

1

Pomiar

3 dni
Badanie stresu i regneracji

2

Interpretacja i zrozumienie

Postawienie celów Stworzenie planu działań

3

Plan

Postawienie celów Stworzenie planu działań

4

Wdrożenie i monitorowanie postępów

Odpowiedzialność i ciągłość

Dlaczego

warto?

Ponad 60% menedżerów w Polsce przychodzi do pracy już zmęczonych, według sondażu instytutu IPSOS polscy pracownicy szacują, że wypalą się zawodowo do 44. roku życia, a pandemia przyniosła kolejne obciążenia. Jeśli jesteś menedżerem HR lub członkiem zarządu w swojej firmie, zapewne już pomagasz swoim pracownikom na różne sposoby skuteczniej zarządzać stresem. Jeśli jednak oczekujesz wyższych zwrotów z inicjatyw pro-zdrowotnych, potrzebujesz dostarczać swoim kluczowym pracownikom również rekomendacje szyte na miarę i oparte o twarde dane. Taka strategia już teraz pomaga takim firmom, jak BMW, KPMG i PwC zwiększyć efektywność swoich działań pro-zdrowotnych.


Sami mieliśmy okazję doświadczyć różnicy na własnej skórze i widzieć je u swoich klientów, dlatego nie mamy wątpliwości, że takie podejście to przyszłość. Dowiedz się, jak Twoi kluczowi pracownicy mogą z niego skorzystać.


Rozwiązanie

Badanie zespołów

1. Spotkanie wprowadzające

Dla badanego zespołu

2. Pomiar

codziennej aktywności każdego badanego przy użyciu niewielkiego urządzenia do oceny zmienności rytmu serca Firstbeat Bodyguard i osobistego dziennika, aby zobaczyć wpływ codziennych wyborów na poziom energii

3. Indywidualny raport

Omówiony wyłącznie z pracownikiem przez certyfikowanego trenera motywuje do zmian złych nawyków

4. Zanonimizowany raport grupowy dla pracodawcy

Pozwala zobaczyć wyniki ewolucji poziomów stresu, regeneracji i aktywności fizycznej zespołu. Uzyskaj informację zwrotną i zalecenia dotyczące zmiany praktyk grupowych, tak by zwiększyć zwrot na koszcie tego kluczowego aktywa jakim jest zespół zarządzający.

Zaufali nam 

profile-pic

Jacek Santorski , Psycholog biznesu

Od lat bardzo świadomie staram dbać się o moją energię życiową. Badanie nuChapter było dla mnie okazją, aby sprawdzić na ile moje codzienne nawyki i praktyki przekładają się na jakość mojego życia zarówno w pracy jak i poza nią. Cieszę się, że szczegółowy raport, potwierdził, iż wszytko co robię w zakresie dbałości o moje samopoczucie i co staram się upowszechniać wśród innych, przynosi wymierne rezultaty. Dzięki raportowi, zorientowałem się też, że mogę zwiększyć intensywność mojego wysiłku fizycznego w wyniku czego poprawi się „mój metabolizm”.

profile-pic

Marek Kamiński , Podróżnik, Przedsiębiorca

Każda moja wyprawa, każdy projekt, który realizowałem w swoim życiu, w pewnym sensie pozwalał mi poznać lepiej siebie. Badanie Lifestyle Assessement pomogło mi zweryfikować na ile efektywnie zarządzam swoją energią życiową oraz na ile moje codzienne praktyki i nawyki pozwalają mi ją optymalnie regenerować.

profile-pic

Grzegorz Rutkowski , Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Habasit Polska.

„Z badania Lifestyle Assessment skorzystałem w bardzo trudnym i wymagającym momencie mojego życia zawodowego. Transformacja firmy, którą zarządzałem, wdrożenie nowej strategi i nowego systemu informatycznego, formowanie mojego zespołu zarządzającego. Dzięki badaniu zorientowałem jak dzień po dniu drenuję swoją energię do maksimum. Dzięki rozmowom z trenerem udało mi się inaczej ułożyć rozdział pomiędzy czas poświęcany na pracę a aktywności prywatne. I faktycznie znacząco poprawiła się jakość snu, co bezpośrednio odczuwam większą energią rano oraz podczas dnia. Zdecydowanie polecam badanie Lifestyle Assessment, również jako Menadżer zarządzający zespołami jako skuteczne narzędzie zadbania o długofalowe wyniki Państwa zespołów.”

Nasz partner technologiczny

200.000 przebadanych
w ponad tysiącu firm na świecie

85%
czuje się bardziej wydajnymi

Ponad

90%
poleca to innym

Pozostali partnerzy

Blog

Ponad trzy miesiące po ogłoszonej 11 marca przez WHO pandemii, wpływ COVID-19

 Nie tylko nie potrafimy się regenerować, ale też zazwyczaj nie zdajemy sobie

OWN YOUR DAY – Przeprogramuj swój dzień, aby przeprogramować swoje życie. OWN

Chcesz dowiedzieć się więcej?