E-book: “Nowy lider w czasie i po pandemii”

“Jakich rezultatów można się spodziewać od drużyny kierowanej przez trenera, który każdego dnia oczekuje od swoich zawodników i siebie samego 100% dyspozycji do rozegrania i wygrania finałowego meczu? Odpowiedź w wypadku drużyny piłkarskiej nasuwa się sama. Wciąż jeszcze jednak zbyt często zapominamy, że również w biznesie obowiązuje zasada Good health - good business." 

Tak, w nowym e-booku Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej pt. “Nowy lider - w czasie i po pandemii” pisze wykładowca Executive MBA i współzałożyciel nuChapter Edward Stanoch.

  • Dlaczego świadoma troska o witalność swoją i swoich zespołów powinna stać się równie powszechną praktyką liderów, jak umiejętność czytania sprawozdań firmy i oceny jej kondycji finansowej?
  • Jakie najważniejsze korzyści z tzw. health promoting leadership płyną dla pracowników i organizacji?
  • Od czego najlepiej zacząć wdrażanie przywództwa promującego zdrowie i kształtowanie prozdrowotne nawyków swoich pracowników?

Odpowiedzi na m.in. te pytania znajdziesz w rozdziale “Zdrowie lidera”.

Swoimi perspektywami na to, kim jest dzisiaj lider i jakich kompetencji potrzebuje w e-booku dzielą się również prof. Piotr Olaf Żylicz i Anna Radzikowska.

Polecamy i zapraszamy do lektury 🙂