
Raport: Stres
liderów
w pandemii
Pobierz pierwszy raport w Polsce oparty o 500 dni pomiarowych zrealizowanych w czasie pandemii.
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, lub po prostu wolisz rozwiać wątpliwości podczas niezobowiązującej rozmowy, zapraszamy do kontaktu.
Dzięki nowoczesnej aplikacji badanie jest łatwo skalowalne w ramach organizacji. Nasi klienci wdrażali diagnostykę stresu i regeneracji nuChapter m.in. jako:
To tylko niektóre z dotychczasowych modeli wdrożeń. A dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu diagnostyka stresu nigdy nie była tak prosta do wdrożenia jak teraz. Chętnie porozmawiamy o tym, jaki model będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej organizacji.
Na wdrożeniu bardziej spersonalizowanego podejścia do profilaktyki zdrowia korzystają zarówno pracownicy, jak i organizacja. Już samo uzyskanie raportu z badania zmienności rytmu serca (HRV) może niektórym pracownikom wystarczyć, by unaocznić najpoważniejsze wyzwania i znacząco zwiększyć motywację do zmian. Dodatkowa konsultacja ze specjalistą pozwala jeszcze pełniej zrozumieć skutki codziennych wyborów i przejąć odpowiedzialność za własne zdrowie. To z kolei zwiększa motywację do długoterminowych, czasem niewielkich, ale znaczących, zmian i wyznaczenia celów, które przyniosą największe efekty.
Z perspektywy organizacji indywidualna diagnostyka stresu przynosi największy zwrot z inwestycji ze wszystkich interwencji podejmowanych w obszarze wellbeingu. Dodatkowo pomaga też inwestować w benefity prozdrowotne, które najbardziej odpowiadają faktycznym potrzebom pracowników i dzięki temu zwiększać atrakcyjność całego systemu benefitów pracowniczych. Więcej na temat korzyści można przeczytać w zakładce "korzyści".
Szkolenia z zarządzania stresem są ważnym elementem każdej strategii wellbeingowej. Jednocześnie badania pokazują, że najskuteczniejszym sposobem zmiany nawyków są rekomendacje ściśle dopasowane do potrzeb danej osoby. Jeśli budżet lub wielkość firmy nie pozwala na zaproszenie do indywidualnej diagnostyki wszystkich pracowników, udział w takim spersonalizowanym programie np. grupy menedżerów może pociągnąć za sobą efekt domina pozytywnych zmian w organizacji, pomóc we wdrożeniu tzw. "health promoting leadership" i ułatwić utrzymanie kultury organizacyjnej promującej zdrowe nawyki i produktywność.
Według raportu Deloitte UK na temat mental health, diagnostyka połączona z rozmową z ekspertem wykazuje się najwyższym ROI ze wszystkich możliwych interwencji w obszarze profilaktyki zdrowia, jakie może podjąć pracodawca. Zauważa to również coraz więcej firm w Polsce. Więcej o ich doświadczeniach mogą Państwo przeczytać w sekcji Referencje, w studium przypadku projektu, który mieliśmy przyjemność prowadzić dla PwC oraz w wywiadzie z dyrektorem generalnym Gilead Sciences na Polskę i kraje bałtyckie..
Nasz średni NPS wynosi 60 (skala od -100 do +100). Niektórzy z uczestników określają badanie jako najlepszy benefit jaki otrzymali od organizacji. Więcej referencji znajdą Państwo na stronie "Referencje”.
Porozmawiajmy, jak indywidualna diagnostyka może pomóc Twojej firmie osiągnąć założone cele biznesowe.