“Większe zaangażowanie dzięki twardym danym”

profile-pic

Nie spodziewałem się takiego zaangażowania i pozytywnego odbioru zespołu. Było bardzo dużo komentarzy i życia wokół projektu. Wyobrażam sobie, że w idealnej firmie przyszłości takie badanie będzie wykonywane regularnie, raz na pół roku, raz na rok, może nawet częściej.

Piotr Rudzki - Partner, PwC

“100 proc. pozytywnego feedbacku”

profile-pic

Feedback z organizacji był w 100 proc. pozytywny. Podkreślano, że jest to coś nowego, innego i autentycznego. Pokolenie millenialsów jest bardzo wyczulone na taką autentyczność. Na to, co pracodawca mówi, a co potem robi.

Jolanta Chmielecka - Senior HC Manager, PwC

Dlaczego warto postawić na indywidualną diagnostykę stresu?

Ogólne zalecenia dotyczące zdrowia zna w zasadzie każdy. A jednak ich stosowanie bywa dla wielu osób wyzwaniem. Personalizacja rekomendacji w zakresie profilaktyki zdrowia i zarządzania stresem może przynieść namacalne korzyści zarówno pracownikom, jak i organizacji, która je wdraża.

Większa motywacja do zmian

Indywidualny raport oraz sesja z trenerem pozwalają zidentyfikować najważniejsze wyzwania i efektywnie monitorować postępy. 

Wyższy zwrot z inwestycji

Według raportu Deloitte UK, diagnostyka połączona z poradą eksperta to najefektywniejszy rodzaj interwencji prozdrowotnej. 

Trafniejszy dobór benefitów

Znając swoje indywidualne potrzeby, pracownik może trafniej dobrać benefity pracownicze, a budżet na świadczenia jest lepiej wykorzystany.

Lepszy employer branding

Firmy oferujące diagnostykę stresu jako benefit mogą się wyróżnić jako pracodawcy autentycznie dbający o zdrowie swoich pracowników.

Kultura zjada strategię na śniadanie

Badania wykazują, że większość motywacji do poprawy zdrowia i samopoczucia pracownicy, zwłaszcza ci młodsi, czerpią od współpracowników oraz bezpośredniego przełożonego. Zaproszenie menedżerów do udziału w spersonalizowanym programie poprawiającym ich umiejętności zarządzanie stresem i świadomość aktualnego poziomu obciążenia pracą, może się więc znacząco przyczynić do budowy prawdziwej i trwałej motywacji do poprawy stanu zdrowia w poszczególnych zespołach

Jak mierzymy stres?

Pomiar zmienności rytmu serca (HRV) to efektywny sposób precyzyjnego pomiaru kondycji psychofizycznej każdego z nas. Dzięki małemu, wygodnemu urządzeniu noszonemu przez trzy dni oraz dwu elektrodom, Ty oraz Twoi pracownicy otrzymacie precyzyjny obraz takich parametrów, jak:

1. Jakość snu

Która pełni kluczową rolę dla naszej zdolności do koncentracji i kreatywnej pracy.

2. Proporcje stresu i regeneracji

Biorące pod uwagę zarówno odpoczynek nocny, jak i poziom stresu oraz jakość przerw w ciągu dnia.

3. Jakość aktywności fizycznej

Czyli informację o tym, czy Twój aktualny poziom aktywności jest adekwatny do potrzeb i możliwości Twojego organizmu.

4. Aktualna kondycja mierzona VO2Max

Która w dużej mierze determinuje Twoją wytrzymałość na obciążenia i stres.

“Inspiracja do wdrażania nowych, zdrowszych nawyków”

profile-pic

Zespół, którym zarządzam, to ludzie z którymi pracuję od prawie 20 lat. To z nimi budowałam organizację i to z nimi chciałabym w zdrowiu zakończyć karierę w stosownym - emerytalnym już wieku. Dzięki badaniu nuChapter otrzymaliśmy cenne wskazówki, jak tego dokonać. Jeden z moich kluczowych managerów wrócił do zarzuconych wcześniej treningów i trenuje do tej pory. Ja osobiście wcześniej udaję się na spoczynek nocny. I choć od badania już minęło już kilka miesięcy, wciąż jeszcze jesteśmy w procesie wdrażania nowych nawyków i porzucania starych.

Agnieszka Kazuś - Prezes zarządu, DBL

“Jeszcze przydatniejsze, niż się spodziewałem”

profile-pic

Badanie okazało się jeszcze przydatniejsze, niż się spodziewałem. Dzięki raportowi teraz jestem w stanie dużo precyzyjniej planować codzienne działania, wiedząc jak małe zmiany mogą poprawić mój balans stresu i regeneracji oraz zwiększyć wydajność. Zdecydowanie polecam każdemu, kto na poważnie chce zwiększyć osobistą wydajność.

Robert Manz - Managing Partner, Enterprise Investors

Dołącz do najbardziej prozdrowotnych pracodawców!

Sprawdź, jak Twoja firma może skorzystać na wprowadzeniu spersonalizowanej diagnostyki stresu.