"Zadbaj o witalność swoją i swoich ludzi. 

Oni zadbają o Twoją firmę."

Edward Stanoch, Co-founder, nuChapter

nuChapter od 2018 roku pomaga liderom skuteczniej zarządzać swoją energią witalną i stresem w oparciu o twarde biologiczne dane, a dzięki temu zwiększyć produktywność oraz odporność na wyzwania, a także łatwiej budować kulturę work-life-balance w całej organizacji. 

Pracując z zarządami w zakresie doradztwa strategicznego wielokrotnie miałem okazję obserwować, jak dużą przeszkodą w implementacji strategii może być brak energii i niesprzyjająca kultura organizacyjna. I jak trudno rozmawiać o tych tematach bez obiektywnych punktów odniesienia. 

Na bazie tych obserwacji w 2018 roku powstał nuChapter, w ramach którego w oparciu o doświadczenia i urządzenia pomiarowe naszego partnera technologicznego pomagamy liderom utrzymać poziom energii, którego potrzebują, by realizować ambitne cele, które przed sobą stawiają.

Edward Stanoch Członek Zarządu

Good health IS good business

- Paul Drechsler, CEO, Wates Group Limited


W co wierzymy

Przykład idzie z góry

Pracownicy wzorują się na kolegach z zespołu i na przełożonym. Dlatego organizacje, których liderzy są wzorami do naśladowania w zakresie profilaktyki zdrowotnej, odnotowują wyższe wskaźniki satysfakcji z oferowanych programów i wyższą gotowość do udziału w programach wellbeing.

Good health is good business

81% respondentów w Polsce chce pracować w organizacji, która ma pozytywny wpływ na społeczeństwo, w tym także na jego ogólny dobrostan. Dlatego dbając o zdrowie pracowników, dbasz również o zdrowie organizacji.

Czego nie mierzysz...

Choć tylko połowa badanych deklaruje, że jest zestresowana, problem nadmiernego stresu dotyczy ponad 70 procent liderów. Seeing is believing, również w wypadku stresu. A dopiero wiedząc o problemie zyskujemy motywację do zmian.

Precyzyjny pomiar stresu

Ponad 400 tys. pomiarów na świecie

W diagnostyce stresu korzystamy z technologii i doświadczenia fińskiej firmy Firstbeat, która od ponad 15 lat dostarcza rozwiązania pomiarowe dla takich marek jaki Garmin oraz Suunto, dla czołowych lig sportowych oraz korporacji, chcących poprawić efektywność profilaktyki zdrowia.

Wyróżnienia

Stale pracujemy nad poprawą jakości naszych usług oraz doświadczenia użytkowników. Nasze innowacyjne podejście do zagadnienia stresu zostało docenione w 2020 roku poprzez udział w dwóch prestiżowych programach akceleracyjnych.

Laureat Programu Akceleracyjnego Startup Spark

Startup Spark 2.0 to program akceleracyjny tworzony pod parasolem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Uczestnik 4. Edycji PwC Startup Collider

Zostaliśmy wyróżnieni jako jeden z 11 uczestników 4. edycji programu skalowania PwC Startup Collider 2020, wybranych z ponad 250 zgłoszeń z całego świata.

nuChapter w liczbach

200+

Pomiarów w Polsce

80%

Uczestników zmienia przynajmniej jeden nawyk

60

Średni NPS

Zespół

W nuChapter łączymy spojrzenie strategiczne na rozwój firmy z głębokim zrozumieniem wpływu zdrowia mentalnego i poziomu energii na produktywność oraz zdolność do wdrażania ambitnych wizji.

Edward stanoch

Co-Founder

Posiada blisko 25-letnie doświadczenie w doradztwie strategicznym oraz HR. Współzałożyciel firmy nuChapter promującej wellbeing oraz poprawę stylu życia i pracy. Pasjonat triathlonu, historii wypraw polarnych. Certyfikowany trener Firstbeat.

Jacek witak

Co-founder

Przedsiębiorca, współzałożyciel firmy nuChapter promującej wellbeing oraz poprawę stylu życia i pracy. Certyfikowany trener Firstbeat oraz Mayo Clinic Trained Wellness Coach.

Adam de Nisau

Communications manager

Certyfikowany trener nuChapter, certyfikowany HeartMath Coach&Mentor, autor webinarów z obszaru zarządzania energią i uwagą. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania stresem i psychologii produktywności.