Sprawdź badanie nuChapter w 3 krokach


Oferta specjalna

Sprawdź nuChapter w 3 krokach

  • Umów się na konsultację: Porozmawiamy o potrzebach Twojej firmy i podpowiemy, jak najskuteczniej wykorzystać potencjał personalizacji w zarządzaniu stresem Twoich kluczowych pracowników.
  • Wybierz menedżera, który mógłby pełnić rolę ambasadora lepszego zarządzania stresem w firmie i byłby chętny poprawienia swoich umiejętności w tym zakresie.
  • Przeprowadź badanie pilotażowe: Jeśli po pilotażu zdecydujesz się na zakup pakietu minimum 10 dodatkowych badań, koszt badania pilotażowego odejmiemy od ceny zamówienia. 

Wyślij zgłoszenie, żeby skorzystać z oferty. 

Opinie o badaniu

Znacząca poprawa snu i poziomu energii

Z badania Lifestyle Assessment skorzystałem w bardzo trudnym i wymagającym momencie mojego życia zawodowego. Dzięki rozmowom z trenerem znacząco poprawiła się jakość snu, co bezpośrednio odczuwam większą energią rano oraz podczas dnia. Zdecydowanie polecam badanie Lifestyle Assessment, również jako skuteczne narzędzie zadbania o długofalowe wyniki Państwa zespołów.

GRZEGORZ RUTKOWSKI  //  Dyrektor zarządzający, Habasit Polska

Bardziej świadoma i systematyczna zmiana nawyków 

W oparciu o czytelne dane z raportu teraz potrafię zmieniać swoje codzienne nawyki z pełnym zrozumieniem, jak te zmiany mogą poprawić mój codzienny balans stresu i regeneracji i utrzymać mnie na ścieżce do systematycznej poprawy wydajności. To bardzo konkretne i spersonalizowane badanie, inne niż inne audyty, które widziałem na rynku. Widzisz dokładnie, jak Twoje ciało reaguje na to, co robisz, a jak się ładnie mówi, liczby nie kłamią. 

ROBERT MANZ  //  Managing Partner, Enterprise Investors

Wyślij zgłoszenie, żeby skorzystać z oferty. 

 © 2020, nuChapter